Власти Сша Извинились Перед Индейцами Портал Новин Lb Ua

Захід наразі демонструє віру в те, що у Чорногорії “все буде добре”, хоча і стурбованість відчувається. “Щиро вірю в те, що ми продовжимо нашу спільну боротьбу на шляху антифашизму та плекання традицій та цінностей, повернемо співпрацю та дружбу між Чорногорією та Росією на найвищий рівень”, – наголосив тоді Щекич. За новий уряд проголосували 46 депутатів з eighty one, 19 були проти та один утримався. Та Україні варто готуватися до того, що розмови про більший контроль над американською допомогою перекочують у ширший політичний дискурс. З іншого ж боку, Кевін Маккарті вкотре довів, що здатен досягати свого за будь-яку ціну – попри очікування навіть власних колег.

З кінця 1990-х років політична кар’єра Маккарті розвивалась стрімкими темпами. Спершу він очолює асоціацію молодих республіканців Каліфорнії, згодом – національну федерацію молодих республіканців, обирається в легіслатуру штату й стає лідером республіканської меншості в ній (що неабияке досягнення для 38-річного політика). Маккарті народився в сім’ї демократів, та вирішив долучитись до лав Республіканської партії. Сам він пояснював це впливом Рональда Рейгана, який для нього випромінював оптимізм – на противагу попереднику Джиммі Картеру. Кевін Оуен Маккарті народився 26 січня 1965 року в одному з найбільш заселених міст Каліфорнії – Бейкерсфілді – в родині помічника керівника пожежної частини й домогосподарки, ставши третьою дитиною в сім’ї.

Так само, як і сумнівні епізоди з біографій новеньких урядовців, що залишаються ніби за кадром. У жовтні 2014 року він був присутній на військовому параді в Белграді – тоді в столицю Сербії завітав російський президент Владимир Путін (нагадаємо, що на той момент військова агресія Росії проти України тривала вже кілька місяців). Питання полягає лише в тому, чи можна довіряти таким обіцянкам. І чи не призведе це до розвороту зовнішньої політики Чорногорії. Із цим періодом життя, до речі, пов’язаний ще один цікавий епізод життя Маккарті.

Як союзник по НАТО, США стурбовані тим, що сторони, які історично не підтримують задекларовані пріоритети нового уряду, можуть перешкодити прогресу Чорногорії, заявило американське посольство в Подгориці. Зокрема, у 2014 році у своїй статті для подгорицької газети Vijesti він писав, що “вступ до НАТО не є ні військовим, ні економічним, ні моральним інтересом Чорногорії, а також не є відображенням її історичної чи майбутньої ідентичності”. Так, віцепрем’єр з питань демографії та молоді та міністр спорту та молоді Драгослав больше информации на нашем сайте Щекич, віцепрезидент Соціалістичної народної партії Чорногорії, у 2020 році урочисто відкрив в Беране (тоді він був мером міста)… пам’ятник радянському маршалу Жукову. На 2023 рік у США закладені $45 млрд допомоги Україні та союзникам, ще $800 млн – у бюджеті Пентагона, а на найбільш крайній випадок існує досі не використаний механізм ленд-лізу. У Білому домі також випромінюють упевненість щодо гарантій підтримки Києва на найближчий рік. Це була перша – й остання – публічна критика Трампа з боку Маккарті.

Відносини Маккарті з Дональдом Трампом, який 2016 року мав стати президентом США, склалися не одразу. Щоб обійти їхнє блокування та нарешті стати спікером, Кевіну Маккарті довелося піти на низку неприємних поступок. Тож, як наслідок, його повноваження будуть суттєво меншими, аніж у попередниці Ненсі Пелосі. Наші спільні зусилля допомагають гарантувати, що небезпечні збудники не потраплять у чужі руки. Ми пишаємось тим, що співпрацюємо з Міністерством охорони здоров’я, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів, Національною академією аграрних наук та Міністерством оборони, щоб усім нам жилося безпечніше.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.