Twitter Будет Судиться С Властями Сша Bbc Information Україна

Саме його гроші мають стати головним джерелом покриття бюджетного дефіциту і у 2024 році. Проте у 2022-му найбільше фінансової підтримки країна отримала від США. На 2023 рік у США закладені $45 млрд допомоги Україні та союзникам, ще $800 млн – у бюджеті Пентагона, а на найбільш крайній випадок існує досі не використаний механізм ленд-лізу. У Білому домі також випромінюють упевненість щодо гарантій підтримки Києва на найближчий рік. Епопея навколо проміжного бюджету США доводить, що Україні потрібно бути готовою до того, що ухвалення повноцінного американського бюджету на 2024 рік з фінансовою та військовою допомогою супроводжуватиме низка ризиків.

Формат допомоги США досі не визначений, хоча українські урядовці вже заклали її в проєкт бюджету-2024. У проєкт бюджету на 2024 рік уряд закладав отримання Україною від партнерів twoforty более подробно читай на нашем сайте,8 млрд дол, що на 500 млн дол більше, ніж у 2023 році. Як зізнаються урядовці, джерела цього фінансування вирішили скопіювати з плану 2023 року.

Для здійснення моніторингу дезінформації ми проаналізували близько 500 тис. Дані для дослідження зібрала й надала нам компанія SemanticForce. Хоча невідомо, як же терористи планували отримати вікно від російських військових і прикордонників, які стоять на кордоні. І взагалі, за версією офіційної представниці МЗС Росії Марії Захарової, сьогодні “ІДІЛ” працює на США і воює проти конкурентів Вашингтона. Втім, у довірі новому уряду відмовляють і нова опозиція, і значна частина чорногорського суспільства.

Найгірші з них – менша сума фінансування або його відсутність і несистемність виділення коштів. У домовленостях з фондом закладався сценарій, за якого активні воєнні дії триватимуть до середини 2024 року. Виходячи з цих параметрів, МВФ очікує, що, наприклад, видатки на оборону у 2024 році будуть меншими, ніж у 2023 році, а не на такому ж рівні, як закладено в проєкт держбюджету. Крім прямого впливу на бюджет, відсутність фінансування США негативно вплине на платіжний баланс та міжнародні резерви НБУ. У разі їх стрімкого спустошення Нацбанку буде складно підтримувати курсову стабільність.

Зокрема, спрямувати до держбюджету ще більше місцевих податків. Через необхідність профінансувати додаткові потреби сектору оборони на 300 млрд грн уряд пропонує забрати в місцевих бюджетів ПДФО з грошового забезпечення військових. Наразі, коли Мінфін працює над бюджетом 2024 року, уряд не може похизуватися такою ж упевненістю. Для отримання необхідного фінансування Україні доведеться докладати більше зусиль, переконуючи партнерів у безальтернативності підтримки боротьби з Росією.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.