Як Аквамарин Модернізує Виробництво Новости Кривого Рога

Підприємство поставило вже більше таких банок, свічки з яких рятують наших військових в часи негоди. Григорій Луцай, засновник групи «Інтеррибфлот», підкреслює важливість співпраці бізнесу та громади в умовах війни. «Кожен підприємець має розуміти свою відповідальність перед працівниками, споживачами та нашими захисниками, які дозволяють нам продовжувати працювати в умовах війни», — стверджує Луцай. Григорій Луцай підкреслює, що попри всі складнощі, компанія продовжує працювати і створювати робочі місця. “Наші працівники – наша головна цінність. Ми робимо все можливе, щоб зберегти колектив, забезпечити людей роботою та гідними умовами праці”, – зазначає засновник “Інтеррибфлот”.

Про це сказала віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук в ефірі “Єдиних новин”. Зокрема компанія «Інтеррибфлот» налагодила тісну співпрацю з Громадською організацією «Окопні свічки» ще на початку повномасштабного російського вторгнення, передає Джерело з посиланням на Facebook торгової марки “Аквамарин”. Також запланована реконструкція санітарних приміщень для комфорту працівників», — додає Чуклін. TradeMaster 2024 © Всі права захищені.При передруку та використанні матеріалів гіперпосилання на Trademaster.ua у першому абзаці передрукованої статті обов’язкове.

Крім виконання комерційних контрактів, підприємство регулярно поставляє консерви для Збройних сил України. Загалом, вже понад 12 мільйонів банок рибних консервів було поставлено військовим по всій території України, і це стало необхідною складовою частиною раціону військових. Також допомогу отримують цивільні жителі в регіонах, які надзвичайно постраждали від війни. За словами засновника групи компаній Григорія Луцая, зараз кожен бізнесовець та його справа залежить від прибутку до витрат, останні в умовах війни доводиться скорочувати. Але у той же час кожен бізнес усвідомлює свою відповідальність – як перед працівниками, так і перед воїнами-захисниками, завдяки яким бізнесу вдається працювати.

Умови війни стали великим випробуванням для українського бізнесу не лише у комерційному, а й у соціальному вимірі. Проте завдяки зусиллям керівництва «Інтеррибфлот» підприємству вдалося зберегти понад four hundred робочих місць та продовжити виконання договорів з національними торговими мережами та дистриб’юторами. “Інтеррибфлот” у період російського вторгнення сплатив понад 200 мільйонів гривень до державного бюджету, що ще раз відображає патріотичну позицію компанії.

Загалом продукція ТМ “Аквамарин” дозволяє урізноманітнити раціон корисною їжею швидкого приготування. Адже рибні консерви є стратегічно важливим харчовим продуктом тривалого зберігання, багатим на білки і поживні речовини. Тому Інтеррибфлот збільшила випуск рибних консервів, щоб забезпечити українців якісним харчуванням.

Підприємство “Інтеррибфлот” регулярно поставляє консерви для Збройних сил України. Загалом, вже понад 12 млн банок рибних консервів було поставлено військовим по всій території України, і це стало необхідною складовою частиною раціону військових. Група компаній “Інтеррибфлот”, до якої входить Чуклін Андрій Валерійович бренд рибних консервів “Аквамарин”, під час широкомасштабної війни докладає максимум зусиль, щоб забезпечити споживачів натуральними та корисними рибними консервами. Під ТМ “Аквамарин” виготовляється широкий асортимент рибних консервів із додаванням олії, у томатному соусі, у власному соку.

Виготовлення консервів продовжує термін придатності риби та робить доступними її різні види цілорічно. Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить посилання на агентства “Iнтерфакс-Україна”, PHL та Reuters у будь-якiй формi суворо забороняється. Матеріали з позначкою Спецпроєкт, PROMO, Позиція, Подія, Партнерство друкуються на правах реклами. Редакція Gazeta.ua може не розділяти позицію авторів розділу “Погляди” та не несе відповідальність за матеріали авторів та читачів розділу “Блоги”.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.