Рибні Консерви Аквамарин: Смачно, Корисно Життя Новини Рівного Та Області Рівне Вечірнє

За словами засновника групи компаній Григорія Луцая, зараз кожен бізнесовець та його справа залежить від прибутку до витрат, останні в умовах війни доводиться скорочувати. Але у той же час кожен бізнес усвідомлює свою відповідальність – як перед працівниками, так і перед воїнами-захисниками, завдяки яким бізнесу вдається працювати. Група компаній “Інтеррибфлот”, до якої входить бренд рибних консервів “Аквамарин”, під час широкомасштабної війни докладає максимум зусиль, щоб забезпечити споживачів натуральними та корисними рибними консервами. Під ТМ “Аквамарин” виготовляється широкий асортимент рибних консервів із додаванням олії, у томатному соусі, у власному соку. При цьому вся риба проходить ретельну перевірку на свіжість та відсутність забруднень. За словами співвласника “Інтеррибфлот” Андрія Чукліна, компанія випускає продукцію незмінно високій якості.

Користь консервів ТМ “Аквамарин” для здоров’я полягає у високому вмісті легкозасвоюваного білка, необхідного для росту і відновлення тканин організму. В середньому в рибі міститься 22% білка, а деякі її види за його вмістом перевершують навіть м’ясо. Рибний білок засвоюється організмом людини значно краще і повніше, ніж білок яловичини або свинини. Регулярне споживання риби замість м’яса сприяє здоровій роботі серцево-судинної системи і продовжує тривалість життя. У рибних консервах “Аквамарин” немає жодних консервантів — вони абсолютно не потрібні.

Щоб зберегти всі її корисні властивості надовго, відразу після вилову рибу потрібно або заморожувати, або переробляти. Виготовлення консервів збільшує термін придатності риби та робить доступними її різні сорти протягом всього року. В середньому в рибі більше 20% білка, а деякі види риби навіть перевершують м’ясо за його вмістом. Тому рибні консерви “Аквамарин”  чудове джерело легкозасвоюваного білка.

За словами Чукліна, головними перевагами продукції “Аквамарин” Інтеррибфлот новини є натуральність, корисність і широкий асортимент.

“Ми регулярно поставляємо консерви “Аквамарин” на передову та в постраждалі регіони. Це наш обов’язок”, – говорить Андрій Чуклін. “А ще ми підтримуємо різноманітні благодійні ініціативи, спрямовані на допомогу армії та постраждалим від війни. Бо зараз як ніколи важливо об’єднуватися та підтримувати одне одного”. Зі слів співвласника «Інтеррибфлот» Андрія Чукліна, його бізнес долучився до підтримки волонтерів з фонду «Повернись живим», щомісячні благодійні внески до якого стали доброю традицією компанії. Крім того, після залучення частини працівників до лав Збройних сил України, виникла необхідність забезпечити їх необхідним спорядженням. Загроза Російської агресії перевернула життя українських громадян і підприємців на one hundred eighty градусів.

Тут додають, що група компаній працює не тільки в комерційних інтересах, але й активно долучається до допомоги військовим. До прикладу, підприємство виготовляє та поставляє консерви для ЗСУ кожного місяця. Станом на зараз йдеться про понад 12 мільйонів рибних консерви, які отримали військовики по всій Україні. Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання «Апостроф» можливе лише за умови прямого посилання на сайт.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.